1 / 3
Çelik Kapı Tamiri
2 / 3
Kilit Değişimi
3 / 3
Oto Çilingir

Beykoz Kilit Değişimi

Beykoz Kilit değiştirme noktasında sık sık yardıma ihtiyaç duyabiliriz. Bu yardımların temelinde yatan en önemli değişim hizmetlerinden bir tanesi de kilit değişimidir. Kilit değişimi esasına dayanan şeyler aslında kapı kilidinin girdiği ve kapının kilidinin açıldığı bölüm olan kısmın değiştirilmesidir. Kilitlerin değiştirilmesi sırasında güvenilir ve işini profesyonel bir şekilde yapan firma ile çalışmak her kullanıcının en doğal hakkı ve kesinlikle de tercih etmesi gereken bir husustur. Bu noktaya kadar olan süreçte aslında başvurulan firma kadar firmanın kullanmakta olduğu yedek parçalar ve de kullandıkları teknikler de bir o kadar önem arz etmektedir. Bu süreçleri en iyi şekilde atlatarak kilit değişiminden %100 verim almak istiyorsanız sizler de bir saniye bile düşünmeden bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin!

kilit değişimi

Beykoz Kilit Değiştirme Hizmetlerine Profesyonel Teknikler

Beykoz Kilit değiştirme noktasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi fiyat performans noktasıdır. Bu noktada firmamız oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi zaten uzun yıllardır ilke haline getirmiştir. Bunun dışında ise en önemli etkenlerden bir tanesi de çalışan çilingir ekibinin kullandığı teknikler ve kullanılan yedek parçaların kalitesidir. Her türlü eğitimden geçerek bu noktaya erişen çilingir ekibimiz, gerekli sertifikaları elinde bulundurmaktadır. Eğitim sürecinde en pratik ve en kaliteli teknikleri de öğrenen ekip, firmanın da desteği ile birlikte bu tecrübesini sizler için verimli bir ortama çevirmektedir. Bu sayede sizler de uygun fiyatlı kilit değiştirme noktasında farklı farklı sitelerde gezmektense tek bir site üzerinden tüm çilingir hizmetlerine erişebilir, fiyat avantajlarını da kullanarak yardım taleplerinize en kısa yoldan çözü bulabilirsiniz.


Beykoz Kilit Değişimi Fiyatları


  • Kapı Açma (Gündüz): 70-150 TL
  • Kapı Açma (Gece): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gündüz): 70-150 TL
  • Kilit Değişimi (Gece): 70-150 TL

Haftaiçi 09:00 - 21:00 Saatleri için geçerlidir. Gündüz / Gece Tüm Çilingir Servis Ücretlerimizi incelemek için Tıklayınız

Servis Ücreti

70 TL
Beykoz Çilingiri Ara

Hırsızın Açamadığı Kale Kilit Özel Kanal

Hırsıza karşı En İyi Kilit Kale Cec Modeli Ve 8 mm Ölçüsünde Olan Çelik Rozet Kapınıza Koruma Altına Alıyoruz.Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, iş yerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi Tuzaklı Kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Çilingir Merkezi firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız. Hırsıza karşı kilit çeşitleri ve markaları Yüksek Güvenlikli Olan Kale Kilit, Evva Kilit , Victory Kilit , Multlock Kilit, Yuma Ykr , LevyeSavar , Rozet Çeşitleriyle Önlemler Alıyoruz.

Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit

Günümüzün en ciddi sorunlarından biri güvenliktir. Evlerimizin, iş yerlerimizin güvenliği birinci öncelik haline geldi. Güvenli yaşam alanları için çok çeşitli önlemler alınıyor. Ama alınan bütün önlemlere rağmen hırsızlık olaylarında artış devam ediyor. Hırsızlık olayları en çok kapılardaki kilit sistemleri devre dışı bırakılarak gerçekleştiriliyor. Hırsızlar için kapının ahşap, çelik ya da Amerikan kapı olmasının önemi yok. Her kapıdaki kilit sistemini devre dışı bırakabiliyor ve rahatlıkla içeri girebiliyor. Ülkemizin önde gelen kilit üretici firmaları şimdi Tuzaklı Kilit çeşitleri üreterek kapılardan yapılan hırsızlıkların önüne geçmeye çalışıyor. Siz de kapınıza yüksek güvenlikli kilit taktırarak yaşam alanınızı çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Çilingir Merkezi firması olarak her marka kilit sistemlerinin montajını yapmaktayız. Hırsıza karşı kilit çeşitleri ve markaları Yüksek Güvenlikli Olan Kale Kilit, Evva Kilit , Victory Kilit , Multlock Kilit, Yuma Ykr , LevyeSavar , Rozet Çeşitleriyle Önlemler Alıyoruz. Kapı kilit göbeklerini kırıcı aletlerle kırarak kapı açma işlemini gerçekleştirirler.Bu İşlemi Yapan Hırsızı Tuzaklı Kilitler Önlemektedir. Tuzaklı Kilit ne İşe Yarar ? Aşağıdaki Resimlerle Anlatmaya çalışacağız.

Çilingir Çağırıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çilingir konusunda her firmaya güvenmemek gerekmektedir. Çünkü bazı merdiven altı firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Çilingir hizmeti almadan önce mutlaka şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır. Çünkü bu şekilde firmanın merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman mutlaka ona kimliğini sormanız gerekmektedir.
  • Çilingircinin mutlaka kalfalık ve ustalık belgesinin olması şarttır.
  • Firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekmektedir.

Piyasada Korsan Olarak Çalışan Çilingirler Müşterilerimizin Kapılarına Hasar Vererek Açtığı Ve Daha Sonrasında Yerleri Belli Olmadığı İçin Ulaşamadıklarını Duyuyoruz. Firmamız 1995 Yılından Beri Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktayız.

"Beykoz Kilit Değişimi Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Beykoz Kilit Değişimi

Beykoz Kilit Değişimi kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kilit Değişimi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0530 932 93 43